Olovke galerija

Galerija umetnickih slika

FORUM ZA DISKUSIJU

Post Reply
Forum Home > General Discussion > PTC reklame zarada na netu kliknjem

Olovke galerija umetnickih slika
Site Owner

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program Evo jednog odlicnog sajta za zaradu PTC da bi ste se registrovali ...Potrebno je da kliknete na baner...

October 21, 2015 at 11:02 AM Flag Quote & Reply

Site Owner

Registracija je jednostavna popunite vase podatke na njihovom sajtu ime prezime broj mob ...validnu imel adresu .Izaberite sifru za transfer ..moze pey pal isplata je na 2$.Ima i ostali platni procesori videcete na njihovom sajtu.Vase neko korisnicko ime i sponzor ....Sponzor preko koga se registrujete to je s preko kojeg banera idete.....To je obavezno da bi ste mogli da se registrujete ....Ja dobijam istu zaradu ko vi ako idete preko mog banera ...Vama se nista ne umanjuje zbog mene ....Tako isto i kad vi imate baner svi preko vas imaju zaradu ....oni zarade 3$ toliko imate i vi po osobi .Plus redovne reklame sto gledate svaki dan 20 reklama po 0.120 $ imali ili ne referale .5 min posla svaki dan .Isplata je sigurna i instant direkno na pey pal ili drugi platni procesor u roku 24 sata ...Ovu temu sam otvori za podresku i sva pitanja postavite ovde ko ide preko mene ....Takodje bitno je i gde cete kasnije da se reklamirate moji referali koji idu preko mene moci ce da postavljaju svoje banere na mom sajtu ovde....Naravno dokaze o isplati cu redovno obavljivati ovde i neke promene odgovarati na vasa pitanja..

October 21, 2015 at 11:13 AM Flag Quote & Reply

Site Owner

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program Naravno ima i na njihovom sajtu dobr i korisna stvar da se reklamirate vase druge PTC sajtove ...Pomocu njihovih kredita ....Ja trenutno radim na nekoliko razlicitih sajtova ...

October 21, 2015 at 11:17 AM Flag Quote & Reply

You must login to post.